.

.

Бело на сино платно уметност од Родерик Стивенс

Бело на сино платно уметност од Родерик Стивенс

DEN 3.33

Износот
Това е достапна

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични вредности во различни големини 18 "x 18". Бело на сина галерија обвиткано платно уметност. Родерик Стивенс. Тема : Мода. Стил : современ. Формат : плоштад. Печати медиум : Гикле. Подготвени да висат. Се одликува со сина фустан со бели дамки против апстрактна позадина.

За стоката

Слична стока во категоријата