.

.

70'.25 87'.25 47'.25 Кафеава, Пена, Цврсто Дрво, Кожа-Изглед - Кралица Големина Кревет

70'.25 87'.25 47'.25 Кафеава, Пена, Цврсто Дрво, Кожа-Изглед - Кралица Големина Кревет

DEN 3.00

Износот
Това е достапна

Украсете го вашиот дом, правејќи го место за релаксација и удобност, со овој елегантен и шармантен кревет со големина на кралица. Овој кревет е висококвалитетно парче, кое има прекрасен дизајн кој ќе ја освежи и подобри атмосферата на вашиот дом. Направен е од високо квалитетна пена, МДФ, лен и цврсто дрво, што исто така придонесува за неговиот севкупен неверојатен изглед, а сепак ви ја дава целата стабилност што некогаш ќе ви треба. Што се однесува до мерењата, тие се 47,25 за висина, 70,25' за ширина и 87,25" за длабочина, и тежи 61 фунта. Овој прекрасен кревет ќе биде совршено парче за секој д?кор. 70'.25 "х 87".25 "х 47".25" Кафеава, Пена, Цврсто Дрво, Кожа-Изглед - Кралица Големина Кревет.

За стоката

Слична стока во категоријата