.

.

Хуачен Женска Мода Секојдневен Долг Ракав Свети Патрик Печатење Круг Вратот Пуловер Дуксери Топ Блуза

Хуачен Женска Мода Секојдневен Долг Ракав Свети Патрик Печатење Круг Вратот Пуловер Дуксери Топ Блуза

DEN 281.44

Износот
Това е достапна

Модни Жени Секојдневен Лабав Кружен Врат Маица Со Печатење Со Долги ракави Женски Западни Дуксери Фустан Обичните Врвови Носат Облека За Облека Со Долги Ракави За Жени1.Полиестеро2.Увезени3.Затворање на куката и Очите4.Машинско Перење5.Функција : Одлично За Секојдневно Носење Во Затворени Или Надворешни Врати, Датум,Одмор, Дружење, Ви Дава Мода И Среќа. Обезбедува Лесна Удобност Заедно Со Мека И Топла Функција. Лесна Мека Ткаенина За Удобна Женствена, лесна За Носење, без Брчки Изработена е Од Висококвалитетни Материјали,доволно издржлива За Секојдневно Носење, Погодна за Вежбање, Фитнес, Трчање, Секаков Вид Тренинг или Секојдневна Употреба.Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2,54 cmattence plz : Ако вашето дете е, препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам.Ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Sweater Size USUKEUBust Sleeve Lengthnecks81238100cm/39.37"69cm/27.17"80cm/31.50"60cm/23.62"M101440106cm/41.73"70cm/27.56"81cm/31.89"61cm/24.02"L121642110cm/43.31"71cm/27.95"82cm/32.28"62cm/24.41"XL141844115cm/45.28"72cm/28.35"83cm/32.68"63cm/24.80"XXL162046120cm/47.24"73cm/28.74"84cm/33.07"64cm/25.20" Size : SUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 100cm/39.37"Sleeve : 69cm/27.17"Length : 80cm/31.50"Neck : 60cm/23.62"Size : MUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 106cm/41.73"Sleeve : 70cm/27.56"Length : 81cm/31.89"Neck : 61cm/24.02"Size : LUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 110cm/43.31"Sleeve : 71cm/27.95"Length : 82cm/32.28"Neck : 62cm/24.41"Size : XLUS : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 115cm/45.28"Sleeve : 72cm/28.35"Length : 83cm/32.68"Neck : 63cm/24.80"Size : XXLUS : 16 UK : 20 EU : 46 Bust : 120cm/47.24"Sleeve : 73cm/28.74"Length : 84cm/33.07"Neck : 64cm/25.20" Прилагодлива тока : нашата бејзбол капа од шамрок со дизајнот на метално затворање, можете да ја прилагодите големината и затегнатоста на бејзбол капачето според вашите потреби за удобно вклопување, една големина одговара на различни големини на глави, обезбедувајќи максимална удобност. Везен дизајн на шамрок : зелените бејзбол капи се извезени со нежни модели на бела детелина и зборот [Среќа], овие класични Елементи На Денот На Свети Патрик прават да изгледате повеќе стилски и полни со празнични привлечности. Удобно и дише : Шапките За Денот На Свети Патрик се направени од и поставата на лентата за пот, мека и лесна, проверете дали можете да уживате во цврсто и дишено време за носење секој пат. Премиум Ткаенина : лесен избор за пролет, лето, aut. Шамрок Кошула : Одлично за носење како секојдневна Кошула За Денот на Вљубените Свети Патрик.

За стоката

Слична стока во категоријата