.

.

Време и време на термички врв на женски долг ракав, 2-пакет

Време и време на термички врв на женски долг ракав, 2-пакет

DEN 1.00

Износот
Това е достапна

Овој простран врв од време и TRU е направен од мека термичка ткаенина и има издолжена, заоблена полите. Направено да биде ваш нов секој ден, секогаш на суштинското парче. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. сет вклучува : два врвови. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : Стајлинг на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : полите на кошули; Ребреста лента; Мало капка рамо. Термички Топ 2-пакет за жени од време и Тру.

За стоката

Слична стока во категоријата