.

.

Таголд Женски Блузи Клиренс Мода Краток Ракав В - Вратот Блузи Работни Униформа Печатење Џеб Блуза Блузи Розова

Таголд Женски Блузи Клиренс Мода Краток Ракав В - Вратот Блузи Работни Униформа Печатење Џеб Блуза Блузи Розова

DEN 287.84

Износот
Това е достапна

Женски Мода Краток Ракав V-Вратот Блузи Работат Униформа Печатење Џеб Блуза Блузи ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Многу кул за носење, Нов Изглед. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони. Пол : Жени. Повод : Дома, Секојдневно. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен,Моден. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Јака : V-Вратот. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Жени Врвови. Големина Таголд Женски Блузи Клиренс Мода Краток Ракав V - Вратот Блузи Работат Униформа Печатење Џеб Блуза Блузи Розова. Совршената должина на секојдневна блуза лесно се совпаѓа со фармерки и панталони или со јакна. Женската маица е погодна за одмор, забава, шопинг, работа, излегување, дома. врвот на маицата е мек и удобен, дизајнот На Вратот ве прави да изгледате секси и убаво. Женски Лето врвот; Вратот Елек Блузи; Плус Големина Блуза Блузи; Краток Ракав Маица Блуза Блузи.

За стоката

Слична стока во категоријата