.

.

Мемории на „Ступел индустрии“ на езерото Фраза рустикален брод руда мотив платно wallидна уметност, 16, дизајн од Лил 'Руе

Мемории на „Ступел индустрии“ на езерото Фраза рустикален брод руда мотив платно wallидна уметност, 16, дизајн од Лил 'Руе

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 20 x 1,5 x 16 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметничките дела се однесуваат на : Мемории езерото последно засекогаш, кабина, езерска куќа, текст. Дизајн од Лил Руе.

За стоката

Слична стока во категоријата