.

.

Симболи и предмети на Wynwood Studio и предмети wallидни уметнички платно „Злобна око“ мистични симболи - сива, сина боја

Симболи и предмети на Wynwood Studio и предмети wallидни уметнички платно „Злобна око“ мистични симболи - сива, сина боја

DEN 2.33

Износот
Това е достапна

Симболи на пистата Авенија и предмети wallидни уметности платно ги отпечатуваат мистичните симболи на зли очи ' - сива, сива, синовил за очи, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сива боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Дизајн на типографија со тема за мистични симболи за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

За стоката

Слична стока во категоријата