.

.

Винвуд студио платно што ја бакнува златната мода и глам усните wallидни уметности печати сиво светло сиво 30х30

Винвуд студио платно што ја бакнува златната мода и глам усните wallидни уметности печати сиво светло сиво 30х30

DEN 768.00

Износот
Това е достапна

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со бакнување на златото од платното во студиото Wynwood, прекрасно дело за убавина и модна wallидна уметност направено со вештина и стил од автентични уметници. Печатено со врвни мастила на висококвалитетно платно за да се обезбеди неговиот потпис сива нијанса да се издвојува додека се спротивставува на бледнее. Неговите убави детали и зачудувачки финиш го прават ова уметничко дело совршен завршен допир до вашиот wallиден декор. Платно отпорно на смалување, професионално рака се протега во рамка од дрво дебелина од 0,75 инчи. Печатено со употреба на висококвалитетни мастила за да се гарантира дефиниција и живописни бои. Пристигнува подготвени да висат. Вклучени се нокти и закачалка.

За стоката

Слична стока во категоријата