.

.

Ханас Е На Врвот На Женскиот Секојдневен Трендовски Резервоар, Елек За Печатење Со Модни Ленти Без Ракави, Копче В-Врат Лабаво Вклопување Плисирано Закривено Полит

Ханас Е На Врвот На Женскиот Секојдневен Трендовски Резервоар, Елек За Печатење Со Модни Ленти Без Ракави, Копче В-Врат Лабаво

DEN 271.84

Износот
Това е достапна

Функција : . . 1.Врвот на резервоарот е доволно тенок за лето, но не гледа, не се држи и ве одржува ладни. . 2.Печатење со пруги, врат хенли в, без ракави, наборен напред и назад, закривен раб, секојдневен стил, лабав летен резервоар. . 3.Машинско перење или рачно перење во ладна вода/не блендирајте/Закачете за да се исуши. . 4.Ние многу сериозно го сфаќаме искуството за купување на нашите клиенти. Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, ви благодариме. Информации за производството : Пол : Женска Сезона : Летен Материјал : 95% Полиестер,5% Опсег На Спандексиза : S,M,L,XL,XXL,XXXL,XXXXL,Xxxxloccasion : Dailytop Стил : Camisoleptern : Print Neck : V-Должина На Ракавите : Должина На Облеката Без Ракави : Средна Должина : Одговара на големината што добивате : 1 Компјутер Жени Надгледувања : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Големина : С Биста : 98см/38,58" Рамо : 37см/14,57" Должина : 70см/27,56" Големина : М Биста : 102см/40,16" Рамо : 38см/14,96" Должина : 71см/27,95" Големина : Л Биста : 108см/42,52" Рамо : 39см/15,35" Должина : 72см/28,35" големина : xl биста : 114см/44,88" рамо : 40см/15,75" Должина : 73см/28,74" големина : xxl Биста : 120см/47,24" рамо : 41см/16,14" Должина : 74см/29,13" големина : хххл биста : 126см/49,61" рамо : 42см/16.54" должина : 75см/29.53" големина : ххххл биста : 132см/51.97" рамо : 43см/16.93" Должина : 76см/29.92" Големина : хххххл биста : 138см/54.33" рамо : 44см/17.32" должина : 77см/30.31" quality Flack Q : сите видови ткаенина се изработени од висококвалитетен мазен, мек материјал, кој е многу погоден за топло лето. €Дизајн} : врв Во Секојдневен стил, печатење во риги, резервоар без ракави, хенли v-врат, плисирани предни туники, течен долен раб, женски летни врвови, облечени врвови за жени. ●Опсег на големини● : опсегот на Големини вклучува S-XXXXL, овој женски фустан одговара на повеќето луѓе. ①Прилика : погоден е за излегување, работа, канцеларија, училиште, одмор, забава, дом, состанок итн. ●Натпревар● : резервоарот за должина На Туника е одличен за фармерки, хеланки, каприс, комбинацијата е бесконечна.Можете да го напикате во панталоните или да го појасите ако ви е премногу долго.

За стоката

Слична стока во категоријата