.

.

Стаорец-Л-Стапица Среден Опсег Коленесто Мамка Риболов Мамка, Навој Сенка, оз. 6МР698

Стаорец-Л-Стапица Среден Опсег Коленесто Мамка Риболов Мамка, Навој Сенка, оз. 6МР698

DEN 0.67

Износот
Това е достапна

Бил Луис МР-6 е создаден како одговор на побарувачката на персоналот за мамка со високи перформанси во опсегот (среден опсег 6 стапки). МР-6 има внатрешен пренос на тежина дизајниран за способности за долго леење. МР-6 има способност да носи куки за Тројно Држење со Голема големина 4 Мустад, додека сепак одржува врвно дејство. Пловноста е совршено избалансирана со бавен пораст кога ќе се запре повлекувањето на мамката. Препорачано од елитните риболовци Бојд Дакет и Марк Даниелс. Тие се уверени дека ова ќе биде вашето одење на чудак во средниот опсег. Стаорец-Л-Стапица Среден Опсег 06 Мамка Риболов Мамка, Навој Сенка, 1/2 Мл. 6МР698.

За стоката

Слична стока во категоријата