.

.

Мепс Аглија Обичен Високи Риболов Мамка, Топла Зелена Оз-Б ХГР

Мепс Аглија Обичен Високи Риболов Мамка, Топла Зелена Оз-Б ХГР

DEN 1.33

Износот
Това е достапна

Мжспп Аглија Обичен Високи Риболов Мамка, Топла Зелена 1/3 Мл-Б4 ХГР.Мепс Аглија фабрика е оригиналниот француски фабрика. Тоа е мамка #1 во Светот; повеќе трофејни риби се фатени на Аглија На Европратениците од која било друга мамка. Неговото класично француско сечило обезбедува континуиран блиц и вибрации. Или ќе привлече риба, но заедно тие стануваат смртоносна комбинација рибите не можат да одолеат. Обичната кука За високи тонови Аглија има дополнителни остри куки со светло обоени ракави за привлекување удари. "'Рбетот" На Аглија е неговата тешка вратило од нерѓосувачки челик. На ова вратило е прикачено конкавно овално сечило, телото на спинерот и, се разбира, куката. Сечилото може Да биде сребрено или позлатено, полиран месинг, бакар или насликано Со епоксидна возраст на компјутерот. Мепс Аглија И Облечена Аглија : оригиналниот француски фабрика. Дополнителна остра кука за високи тонови. Светски број 1 риболов мамка. Големината 0 е предложена за поток пастрмка, тава риба и сивило.

За стоката

Слична стока во категоријата