.

.

Женски Основни Кошули Еднобојни Долги Ракави Обични Модни Блузи На Вратот На Екипажот Поставува Шик Маици Врвови

Женски Основни Кошули Еднобојни Долги Ракави Обични Модни Блузи На Вратот На Екипажот Поставува Шик Маици Врвови

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

Добредојдовте во бркеви. ???Бренд име : БРКЕВИ ???. ♡Материјал : Удобен и дише. Исклучително е мек и лесен што никогаш не се збрчка. ♡Повод : Секојдневно Носење/Секојдневна/Активност На Отворено / Забава/Работа/Стил На Одмор. ♡Забелешка : . ♡Како да ја изберам нејзината големина?. Големина работи мал ве Молиме нарачајте 1 големини Нагоре, тоа ќе биде посоодветно за вас. Дали е ова мек или погруб материјал?. ● Многу меко и удобно. ❥Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите. ❥Пакет Вклучувајќи : 1* кошули за жени. ❥Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не, ние ќе одговориме на вашата порака во рок од 12 часа за да го решиме проблемот. Enjoy уживајте во вашето време за купување!❥ Материјал : полиестер, памук и спандекс, растеглива ткаенина, лесна, мека и дише. Спарете го со фармерки, хеланки, шорцеви, слаби фармерки, сите бои беа лесни за облекување. Суштинско значење за секоја модна жена. Одлично за носење секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека, шопинг, коктел, клуб. Одговараат за сите сезони. Рачно перење или машинско перење ладно, не избелувајте, исушете ја линијата. Лизгајте во секојдневни кошули со долги ракави за неколку секунди со малку напор за да останете удобни. женски обични врвови.

За стоката

Слична стока во категоријата