.

.

Wynwood Studio Animals Wall Art Canvas Prints 'Color Glam Cow' Farm Animals - зелена, розова

Wynwood Studio Animals Wall Art Canvas Prints 'Color Glam Cow' Farm Animals - зелена, розова

DEN 319.84

Износот
Това е достапна

Color Glam Cow, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна зелена боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Runway Avenue Animals Wall Art Canvas Prints 'Color Glam Cow' Farm Animal - Зелена, розови карактеристики : Ова уметничко парче има хоризонтална ориентација. Дизајн на животни и инсекти со тема на фарма на животни за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

За стоката

Слична стока во категоријата