.

.

Жените Копче До V Вратот Ракав Блуза Плус Големина Симпатична Мода Пуловер Плисирани Туника Блузи Цветни Кошули Бела ХХХХХХЛ

Жените Копче До V Вратот Ракав Блуза Плус Големина Симпатична Мода Пуловер Плисирани Туника Блузи Цветни Кошули Бела ХХХХХХЛ

DEN 335.68

Износот
Това е достапна

Qrand Indrestion®Добредојдовте Во Продавницата ЗА Облека JWZUY, JWZUY е модна продавница која се фокусира на женска облека, ве Молиме побарајте JWZUY+Жени+Блузи / Резервоар / Блуза / Маици / Панталони / Фустан / Дуксери / Дуксери / Палта / Јакни / Машки Кошули/ Здолништа / Сатенски Кошули Сериски. Кликнете на името НА брендот JWZUY на насловот за да најдете повеќе изненадувања!Jwzuy Жените Копче До V Вратот 3/4 Ракав Блуза Плус Големина Симпатична Мода Пуловер Плисирани Туника Блузи Цветни Кошули Бела XXXXXLProduct Специфики : . Бренд : JZWUY. Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс. Шема : Цветни. Ракав Стил : 3/4 Ракав. Пол : Жени. Вклучен Пакет : 1* Блуза 0 Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.01 "Ракав : 43см/16.93 " Должина : 68см/26.77". Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 43.5 см/17.13 "Должина : 69см/27.17". Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 106см/41.73 "Ракав : 44см/17.32 " Должина : 70см/27.56". Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112см/44.09 "Ракав : 44.5 см/17.52 "Должина : 71см/27.95". Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 118см/46.46 "Ракав : 45см/17.72 " Должина : 72см/28.35". Големина. : ХХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 124см/48.82 "Ракав : 45.5 см/17.91 "Должина : 73см/28.74". Големина. : ХХХХ-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 130см/51.18 "Ракав : 46см/18.11 " Должина : 74см/29.13". Големина. : Ххххх-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 136см/53.54 "Ракав : 46.5 см/18.31" Должина : 75см/29.53 " П Оваа Блуза За Жени е Опремена со 3/4 Засукан Ракав, Што Можете Да Ја Направите Половина Ракав Или Кошула Со Кратки Ракави,Погодна за Секоја Сезона.Плисираниот Преден Дизајн Може Да Го Скрие Вашиот Стомак, Прави да Изгледате Ласкаво и Елегантно. "Материјал" : 95%Полиестер, 5%Спандекс. Супер Мека, Растеглива, Не Проѕирна, Пријатна и Дише За Носење. "Прилика" : Одлично За Секојдневниот Живот Датира, Партија, Плажа, Канцеларија, Одмор И Одмор Место Итн. "Натпревар" : Оваа Блуза Со Ракави 3/4 е Најдобриот Избор за Вашата Гардероба. Оваа Едноставна, Но Привлечна Женска Туника Блуза Може Лесно Да се Облече нагоре И надолу, Што Е Совршен Партнер за Да Одговара на Вашите Фармерки, Хеланки, Панталони, Здолништа, Шорцеви, Чизми, Потпетици, Ѓердан И Така Натаму. Одговара За Носење Во Пролет, Лето, Fall и Зима. Ќе Добиете Многу Комплименти Кога Ќе Го Носите Овој Врв Од Туника.

За стоката

Слична стока во категоријата