.

.

Обична Летна Туника Врвови Блузи За Жени Цветни Печати V Вратот Кратки Ракави Маици М

Обична Летна Туника Врвови Блузи За Жени Цветни Печати V Вратот Кратки Ракави Маици М

DEN 2.00

Износот
Това е достапна

UDAXB Секојдневен Летен Туника Блузи За Жени Цветни Печати V Вратот Краток Ракав Маици М. *Ве Молиме,Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandex Colors : Blue Size : Msleveve Должина : Краток Ракав Деколте : V Деколте Шема : Печатени Дебелина : Thin Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Europe Season : Пролет, Sumeroccasion : Семејство, Одмор, Вработување, Патување Пакет вклучени : 1 Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. ● Женски блузи и врвови облечен материјал : 95% Полиестер,5% Спандекс. Растеглив, мек и Лесен, Мал волумен, Брзо сушење без брчки и смалување, лесно е да се грижите за секојдневниот живот или патувањето. ●Карактеристика : со својот крој за слабеење и трендовски изглед, овој салон туника блузи може подобро да ја покаже вашата форма. Одлично е со слаби фармерки или хеланки, шифон кардиган, палто, јакна или пар јога панталони. Совршен за одмор, одмор, забава, состаноци, работа, секојдневно носење дома или пижами. ●Лесно Совпаѓање Q : Натпревар со Хеланки/Панталони/Шорцеви/Фармерки/Спортски панталони.Совршено за Вежбање/Јога/Секојдневно Носење И Предно Напикано или Врзете Јазол на Дното на Маиците. Исто Така, Платно Долна Кошула И Натпревар Со Палто Што Ве Прави Да Изгледате Повеќе Стилски и Шик!. ①Прилика : Овие слатки и елегантни летни маици се погодни за повеќето прилики. На пример, канцеларија, дом, забава, патување, одмор, дружење, шопинг, фотографија. Мода и никогаш надвор од мода. Дефинитивно е задолжителен предмет за вашата гардероба. Се разбира, ова исто така е идеален подарок за вашата девојка, сопруга и ќерки!. Тип на ставка : цветни врвови за жени 3/4 ракави /цветни блузи за жени деловни секојдневни /излегување врвови за жени.

За стоката

Слична стока во категоријата