.

.

женска Блуза Женски Моден Принт Со Кратки Ракави В-Вратот Старател Блузи Како Што Е Прикажано ХХХХЛ

женска Блуза Женски Моден Принт Со Кратки Ракави В-Вратот Старател Блузи Како Што Е Прикажано ХХХХЛ

DEN 0.67

Износот
Това е достапна

Женски Моден Печатење Врвови На Негувател Со Кратки Ракави V-Врат ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. опис1.Материјал. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, лесен за облекување или соблекување, удобен за носење цел ден.2. Повод. Овој производ е погоден за секојдневна, плажа, прошетка, забава, работа, секојдневна облека. Тоа е типична дилема"што да облечам денес". Тој е толку лежерен и овој е достапен во различни бои за да одговара на вашиот личен стил.3. Тоа може да се даде на пријатели, семејство, себе, итн. Совршено е за давање подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, ако имате какви било прашања при изборот,5. различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не имајте предвид информации за производот.Пол. Женскиприлика : Повод : Секојдневен.Тип На Шема. Стил На Печатење : Лежерна Должина. Редовно вклопување : точно на големината на дебелината. Стандарден метод за перење. Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење што добивате : 1 женска маица Size USUKEUBust Sleeve Shoulder Lengths4834100cm/39.37"22cm/8.66"44cm/17.32"68cm/26.77"M61036108cm/42.52"23cm/9.06"46cm/18.11"70cm/27.56"L81238116cm/45.67"24cm/9.45"48cm/18.90"72cm/28.35"XL101440124cm/48.82"25cm/9.84"50cm/19.69"74cm/29.13"XXL121642132cm/51.97"26cm/10.24"52cm/20.47"76cm/29.92"XXXL141844140cm/55.12"27cm/10.63"54cm/21.26"78cm/30.71"XXXXL162046148cm/58.27"28cm/11.02"56cm/22.05"80cm/31.50"XXXXXL182248156cm/61.42"29cm/11.42"58cm/22.83"82cm/32.28" Стилски. ПРИЛИКИ : Секојдневен / Дома / Работа / Одмор / Плажа. Повик. ПАРОВИ со : Одговара на овој плус туника врвови со фармерки, Хеланки Во Пролет, Fall или Зима.

За стоката

Слична стока во категоријата