.

.

Женски врвови врвови жени врв за Женски Женски Туника Со Кратки Ракави Лабави Врвови Обични Врвови Со Плус Големина Плисирано Копче За Туника Секојдневни Летни Цв?

Женски врвови врвови жени врв за Женски Женски Туника Со Кратки Ракави Лабави Врвови Обични Врвови Со Плус Големина Плисирано

DEN 207.84

Износот
Това е достапна

Женска Туника Со Кратки Ракави Лабави Врвови Лежерни Врвови Со Плус Големина Плисирани Копчиња За Туника Секојдневни Летни Цветни Врвови За Вратоврска За Женаопишете : Материјал : овој основен врв од туника е изработен од имитационен памук, кој е мек, удобен, еластичен, лесен, но не проѕирен. Машинско перење и сушење брзо без избледување или намалување.Карактеристики : Кратки ракави, тркалезен врат, дизајн на предното копче. Стилски возбудувања на предната и задната страна за лесно покривање на средниот дел и долниот дел. Дишење одговара. Изберете од различни различни дизајни за печатење за да ја покажете вашата уникатна style.To носете : овој обичен врв од туника има вклопување и стилски изглед, што може подобро да ја покаже вашата фигура. Совршено е носено со слаби фармерки или хеланки, шифон кардиган, палто, јакна или пар јога панталони.Повод : Совршен за секојдневен живот секојдневно носење, семеен собир, одмор, шопинг, состаноци, забава, плажа, канцеларија, улица итн. Погоден за пролет, лето ,umn и зима.Големина : Пред да поставите нарачка, ве молиме погледнете ја "Табела со Големини" лево и препорачаната големина подолу.Вклучи : 1 парчиња tops Size USUKEUBust Sleeve Shoulderlengths463498cm/38.58"18cm/7.09"37cm/14.57"70cm/27.56"M6836102cm/40.16"19cm/7.48"38cm/14.96"71cm/27.95"L81038108cm/42.52"20cm/7.87"39cm/15.35"72cm/28.35"XL101240114cm/44.88"21cm/8.27"40cm/15.75"73cm/28.74"XXL121442120cm/47.24"22cm/8.66"41cm/16.14"74cm/29.13"XXXL141644126cm/49.61"23cm/9.06"42cm/16.54"75cm/29.53"XXXXL161846132cm/51.97"24cm/9.45"43cm/16.93"76cm/29.92"XXXXXL182048138cm/54.33"25cm/9.84"44cm/17.32"77cm/30.31" ● Мека И Лесна Ткаенина За Мешавина Од Полиестер Погодна за Кожата. Ткаенината е удобна за носење, ви носи супер пријатен допир на кожата и носи добра наклонетост во вашата гардероба. ● Сите тие се совршено и имаат убаво тенко меко чувство за нив. Погоден за сите прилики, состаноци, шопинг или работа. +Прилика : Секојдневно Носење, Вокација, Божиќ, Датуми, Спорт, Училиште, Работа,Улична Облека Итн. Лесно Се Комбинира Со Чизми, Фармерки, Слаби Хеланки За Трендовски Изглед Во Пролет, Aut И Зима.

За стоката

Слична стока во категоријата