.

.

Leesechin Женски Обичен Еднобоен Плус Големина Круг-Вратот Кул Чипка Без Ракави Лабава Пуловер Фустан

Leesechin Женски Обичен Еднобоен Плус Големина Круг-Вратот Кул Чипка Без Ракави Лабава Пуловер Фустан

DEN 271.84

Износот
Това е достапна

Женска Мода Секојдневен Еднобоен Плус Големина Кружен Врат Кул Чипка Без Ракави Лабав Пуловер Фустанкарактеристики : 1.Карактеристики : Плус Големина ,Секојдневен,Без Ракави,Фустан,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Лежерни Комбинезони На Аутунм.2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни.3.Цврстиот и чипкаст дизајн го прави повеќе моден и привлечен за носење.4.Повод : Секојдневен, Далиј,Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За, Зима и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Пролет,Лето : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерподаток : Цврста Декорација : Чипка : Тркалезен Врат : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Без Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Лисечин Обична Еднобојна Плус Големина Кружен Врат Кул Чипка Без Ракави Лабава Пуловер Фустан. Пријатен Материјал што дише : Макси Фустанот Од А-Линија Е Изработен од Полиестер и Спандекс, Обезбедува Мека И Пријателска За Кожата, Исто така, Не Се Гледа. Премиум Ткаенината Е Лесна И Удобна, Одговара За Пролет Лето И Fall. Еластичниот Појас Има Добар Истегнување за Да Ги Задоволи Барањата на Различни Типови На Тело. Елегантен Разгорен Фустан : На Сите Им Треба Летниот Бохо Макси Фустан! А-Линија И Висок Половината Дизајн Е Лесно Да Се Покаже Вашиот Секси Крива, И Одблесокот Нивоа Замав Здолниште, Што Го Прави Удобно Во Текот На Целиот Ден. Живописниот Цветен Принт На Овој Течен Сарафан Може Совршено Да Ја Изрази Вашата Личност И Шик. Појавување : Цветниот Долг Макси Фустан Совршен За Романтичен Одмор, Одличен За Спарување Со Слајдови и Капа Со Обод За Да Додадете Допир На Мистерија на Вашето Патување На Плажа Преплавено со Сонце. Опуштениот, Женствен и Удобен Лелеав Фустан Ќе Биде Најдобриот Избор за Вашиот Одмор. Повод : Добро Се Совпаѓа Со Вашите Потпетици, Чизми, Станови, Влечки За Секојдневен, Работа, Плажа, Вечера, Забава, Дневно, Меден Месец, Одмор, Вокација, Коктел, Гостин На Свадба, Матурска Вечер, Нова Година, Фотосесија, Туш За Бебиња, Бранч, Црква. Измијте Препорачано Со Ладна Вода/Не Избелувајте/Закачувајте Или Обложувајте Суво/Мијте со слични бои, што ќе ја зголеми издржливоста на вашата облека.

За стоката

Слична стока во категоријата