.

.

Гуреуи Елегантен Женски Мини Фустан Надвор Од Рамото, Рафт Со Долги Ракави Со Еднобојна Лабава Коктел За Забави А-Линија Краток Фустан

Гуреуи Елегантен Женски Мини Фустан Надвор Од Рамото, Рафт Со Долги Ракави Со Еднобојна Лабава Коктел За Забави А-Линија Краток

DEN 1.00

Износот
Това е достапна

Женски Фустан Со Едно Рамо, Рафт Со Долги Ракави Со Еднобоен Лабав Мини Фустан. Карактеристики : . Прекрасен подарок за вашата девојка, сопруга или пријатели. Рачно / Машинско перење се препорачува за долготраен квалитет. Линија сува, Не избелувајте. Ве молиме изберете ја вистинската големина според табелата со големини во подолу. Големина(см)tttttttt TT T T T T T Tback Должина : t92t Bust : t95, 50пресврт : t101, 5t колк : t116десен Ракав : t53, 5. М Должина на задниот дел : т94тбуст : т100, 5пресврт : т106, 5Т Колк : т121десен Ракав : т54.3. L Tback Должина : t96t Bust : t107, 5пресврт : t113, 5t Колк : t128десен Ракав : t55, 5. XL t Back Должина : t98t Bust : t114, 5пресврт : t120, 5t Колк : t135десен Ракав : t56, 7. Големина (инчи)ttttttttt TT T T T T T T36. 22 t Bust : t37. 60 пресврт : t39. 96 t колк : t45. 67 десен Ракав : t21. 06 . М Должина на задниот дел : т37. 01 тбуст : т39, 57 пресврт : т41, 93 Т колк : т47, 64 десен Ракав : т21, 38 . L Tback Должина : t37. 80 t Bust : t42. 32 пресврт : t44. 69 t колк : t50. 39 десен Ракав : t21, 85 . XL Tback Должина : t38.58 t Bust : t45. 08 пресврт : t47. 44 t колк : t53. 15 десен Ракав : t22. 32 . Спецификација : . Материјал : Полиестер. Боја : Црна, Кафеава, Зелена. Пол : За Жените. Сезона : Лето, Пролет, Fall. Вклучен Пакет. 1 Х Фустан. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од полиестер. Премиум ткаенината е удобна и еластична. Мека на допир и дише за носење. Карактеристика : Долг ракав, од едното рамо, еднобојна, возбудлива полите, опуштено вклопување, над должината на коленото. Лесно за ставање и полетување. Дизајн : Елегантен мини фустан совршено го покажува вашиот сладок шарм и моден вкус. Ќе бидете во фокусот цел ден. Натпревар : Лесно се спарува со ѓердани, обетки или потпетици. Прекрасниот фустан со возбуда ќе ве направи пошик и привлечен. Повод : Погоден За забава, коктел, свадба, шопинг, работа, ноќно излегување, клуб, состаноци, одмор, патувања и други секојдневни прилики.

За стоката

Слична стока во категоријата