.

.

Женски Обичен Еднобоен Џеб Од Памук И Ленен Фустан Со Кратки ракави Со Кратки ракави

Женски Обичен Еднобоен Џеб Од Памук И Ленен Фустан Со Кратки ракави Со Кратки ракави

DEN 2.00

Износот
Това е достапна

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Должина : 115см/45.28" Рамо : 40см/15.75" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16" Должина : 116см/45.67" Рамо : 41см/16.14" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 108СМ/42.52" должина : 117см/46.06" рамо : 42см/16.54" големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 114СМ/44.88" должина : 118см/46.46" рамо : 43см/16.93" големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 120см/47.24" должина : 119см/46.85" рамо : 44см/17.32" големина : Хххл сад : 14 велика британија : 18 Еу : 44 БИСТА : 126СМ/49.61" должина : 120см/47.24" рамо : 45см/17.72" големина : ххххл сад : 16 велика БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 БИСТА : 132см/51.97" должина : 121см/47.64" рамо : 46см/18.11" големина : Хххххл сад : 18 велика британија : 22 Еу : 48 БИСТА : 138СМ/54.33" должина : 122см/48.03" рамо : 47см/18.50" женски обичен еднобоен џебен памук СО кратки ракави И ЛЕНЕН ФУСТАН КАРАКТЕРИСТИКИ : 1.Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни 2.Прилика : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улична облека итн. 3.грижа за лотинг : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво. 4.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Женскиот Секојдневен Еднобоен Џеб Со Кратки ракави Со Кратки ракави, Памучен И Ленен Фустан се чувствува меко и удобно, и ќе Ви се допадне Кога Ќе го добиете љубезно забелешка детали големина се разликуваат меѓу различни бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина. Информации за производот : Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Обичен Материјал : Стил На Полиестер : Должина На Патување Со Темперамент : Вклопување На Коленото : Одговара на големината Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Висат Или Суво Пакување со Линија вклучуваат : 1 Компјутер Женски Фустан изработен е од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно носење. Модерен дизајн на изглед ве прави попривлечни. Погоден за секојдневниот живот, забава, плажа, одмор, канцеларија. Материјал : лесен,удобен и флексибилен; измијте ги рацете со ладна вода/сува. Пол : Жени.

За стоката

Слична стока во категоријата