.

.

Лулшоу Женски Моден Гроздобер Бохо Фустан Без Ракави Со Бохо Фустан Со Цветен Печатен Резервоар

Лулшоу Женски Моден Гроздобер Бохо Фустан Без Ракави Со Бохо Фустан Со Цветен Печатен Резервоар

DEN 1.33

Износот
Това е достапна

Карактеристики : Стил : Секси, О Вратот, Повод За Печатење : Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна рекреација,Дома.Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Фустанот од Кошулата. Моделот На Производот Може Да Варира Ве Молиме знајте .секси дизајн : и носат секси.Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Секојдневен Стил : сексил должина : Редовно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Табела Со Големина : Големина : Големина : С Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43" Половината : 75см/29.53" Колк : 100см/39.37" Должина : 87см/34.25"Големина : М Големина : Средно сад : 6 велика британија : 10 еу : 36 Биста : 96см/37.80" Половината : 80см/31.50" Колк : 104см/40.94" ДОЛЖИНА : 88СМ/34.65"големина : л големина : големи сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 102см/40.16" Половината : 85см/33.46" Колк : 108см/42.52" должина : 89см/35.04"големина : Xl Големина : x-Големи Сад : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 Еу : 40 Биста : 108см/42.52" ПОЛОВИНАТА : 90см/35.43" колк : 112см/44.09" должина : 90см/35.43"Големина : Xxl Големина : Xx-Големи Сад : 12 велика британија : 16 Еу : 42 Биста : 114cm/44.88" Половината : 95cm/37.40" Колк : 116cm/45.67" Должина : 91cm/35.83" СТИЛ : O ВРАТОТ,печати. Повод : Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна рекреација,Дома. Сезона : Цела Сезона. Материјал : Полиестер. Совети за перење : Рачно перење или ниска температура за перење во машина.Ве молиме прочитајте ја табелата со големини за повикување пред да ја изберете вашата големина.

За стоката

Слична стока во категоријата