.

.

Калифорнија Чадор Зајдисонце Пазар Навалување Пацифика Патио Чадор, Повеќе Бои

Калифорнија Чадор Зајдисонце Пазар Навалување Пацифика Патио Чадор, Повеќе Бои

DEN 830.24

Износот
Това е достапна

Згодниот И практичен Калифорниски Чадор 11 стапки. Алуминиум Авто Навалување Пацифика Патио Чадор обезбедува поп на боја и изобилство сенка за вашиот отворен простор за живеење или јадење. Крошна ако е изработена од ткаенина Од Пацифика, која е полиестер обоен во раствор кој се спротивставува на избледување, гниење и мувла. Изберете од широк спектар на опции за боја кои ќе останат живописни сезона по сезона. На 11 стапки, овој чадор е доволно голем за да засенчи маса од 60 инчи. Делукс деталите вклучуваат лесен дизајн на подигнување на чудак, функција за автоматско навалување и двојни отвори за ветер. За Пацифика ткаенина : полиестерска ткаенина обоена со раствор, која е усовршена за употреба со нашиот квалитетен чадор. Комерцијалниот избор нуди огромни можности за варијации на бои и ткаенини во сенка за изведба. Карактеристики на оваа понуда за Чадор Пацифика : 4 години гаранција за отпорност на избледување 4 години гаранција за гниење и мувла Голема низа модерни и популарни избори Во боја Домашна достапност Најбрзо време на водење Во Индустријата Димензии : 132 дијам. x 102h во. Времето-и бледнее-отпорни Пацифика ткаенина. Изберете од достапните опции за боја. 1.5-во. алуминиумски столб во достапни опции за завршна обработка. Едноставен систем за подигнување на чудак. Автоматски систем за навалување. 8 тешки алуминиумски ребра. Трајни смола домување и центар. Двоен отвор за ветер. 5-годишна гаранција на производителот против избледување.

За стоката

Слична стока во категоријата