.

.

Штрајк Кралот Bitsy Езерцето Minnow Crankbait Зелен Грб Chartreuse Тешко Мамка Наведуваш

Штрајк Кралот Bitsy Езерцето Minnow Crankbait Зелен Грб Chartreuse Тешко Мамка Наведуваш

DEN 0.33

Износот
Това е достапна

Добијте го тој голем улов на денот со штрајкот Кралот Битси Езерцето миноу хард мамка риболов мамка. Користете ја оваа висококвалитетна ставка за да ви помогне да фатите риба, пастрмка, крапи, бас и разни други риби. Bitsy Pond minnow доаѓа со реален изглед на очите, издржлив капут и довод на линија во устата за да се обезбедат активни движења за да се привлече вашиот улов. Штрајкот Крал Битси миноу е лесен за употреба и треба да биде во кутијата за справување на секој нов во спортот на риболов. Неодоливо за риби.

За стоката

Слична стока во категоријата