.

.

Свежина гарантираше валентин ванила и чоколадо и мраз мини крофни оз, брои

Свежина гарантираше валентин ванила и чоколадо и мраз мини крофни оз, брои

DEN 3.33

Износот
Това е достапна

Барате да се за inубите во опциите за грицкање оваа сезона што доаѓа на в Valentубените? Не гледајте повеќе со свежина гарантирана валентин ванила и чоколадо и лажни минијани, 8 мл, 12 брои како совршен третман со големина на залак. Овој пакет содржи 12 мини крофни што се направени од меки, меко ванила тесто, и на врвот со розово или чоколадо мрзнување/глазура. Овие крофни потоа се на врвот со најразлични прскалки со чоколадо или розови во форма на срце. Совршено за споделување на вашиот следен собир или забава. Добро спарено со млеко или кафе. Добијте го вашиот пакет на свежина гарантирана валентин ванила и чоколадо МИНИ мини крофни, 8 мл, 12 брои на вашиот локален Вол-Март денес! Свежината гарантирана валентин ванила и чоколадо и мраз мини крофни, 8 унци : крофни со вкус на ванила и чоколадо на врвот со најразлични попрскувања!. Подготвени за јадење. 12 крофни по пакет зачувани во школка со 12-рода со капакот. Кошер. Без орев од кикирики и дрвја. Вкусен третман.

За стоката

Слична стока во категоријата