.

.

Свежина гарантирани дупки за крофни со чоколади со прскалки, Оз, брои

Свежина гарантирани дупки за крофни со чоколади со прскалки, Оз, брои

DEN 0.67

Износот
Това е достапна

Нашата свежина гарантираше дупки со крофни со чоколади со попрскувања ќе ви го заслади денот. Одликувајќи се со 14 унци декадентни дупки за крофни со чоколади торта покриени со прскалки со виножито, овие дупки за крофни се совршено слатко третирање. Со седум порции по пакет, оваа возбудлива ставка е совршена за забави или семејни собири. Овие дупки за крофни се исто така одлични за секојдневниот појадок, заедно со шолја кафе или чаша млеко! Нарачајте преку Интернет или зграпчете ги овие вкусни свежини гарантирани дупки за крофни со чоколади со прскалки од вашиот локален денес! Загарантираната свежина ви овозможува на вас и на вашето семејство висококвалитетна свежа храна што ви заштедува време и пари. Погодни решенија со додадена вредност во секоја ставка загарантирана со свежина. Свежината гарантираше дупки за крофни со чоколади со попрскувања, 14 мл, 28 брои. Одлично е да се сподели со најблиските. Одлично кога е поврзано со чаша кафе или млеко. Донесете во канцеларија или на семејни настани. Доаѓа во контејнер што може да се постави за да се одржи свежината. Кошер.

За стоката

Слична стока во категоријата