.

.

Свежина гарантирани крофни за Ноќта на вештерките, Оз, брои

Свежина гарантирани крофни за Ноќта на вештерките, Оз, брои

DEN 1.00

Износот
Това е достапна

Послужете неколку spooktacular treats оваа Ноќта на вештерките и не заборавајте да ја додадете нашата свежина загарантирана Ноќта на вештерките попрскувани крофни 6 брои, 12 мл на вашата низа слатки за снек. Одликувајќи се со шест крофни со вода што се наводнуваат со уста, обложени во пријатна глазура и на врвот со шеќерни прскалки, оваа кутија со тематски крофни нуди сè што сакате за вашиот омилен рачен десерт додека обезбедува многу за споделување. Нивната глазура од портокалова боја и мешавина од виолетова, портокалова и бели прскалки им даваат совршен допир на празнична талент, правејќи ги сигурни дека ќе бидат starвезда на масата закуски на вашата дружење со теми за Ноќта на вештерките со пријателите, забавата за костуми во соседството или дури и во Канцеларијата за да им помогне на сите родители, старатели и бебиња кои се наоѓаат енергични за својата голема ноќ на играње облекување и да ги одведат децата околу блокот за да ги соберат своите бонбони. Дури и духот не би рекол "boo " кога јадете една од нашите вкусни свежини загарантирани Ноќта на вештерките попрскани крофни. Загарантирана свежина ви обезбедува вас и на вашето семејство висококвалитетна свежа храна што ви заштедува време и пари, од кои многу се готват свежи или подготвени во продавниците. Погодни решенија со додадена вредност во секоја ставка загарантирана со свежина. Свежина гарантирани крофни за Ноќта на вештерките, 12 мл, 6 брои : . Кутија од 6 индивидуални застаклени крофни со цртање. Вкусни и слатки третирања со теми за Ноќта на вештерките. Крофните имаат глазура во боја на портокал со мешавина од виолетова, бела и портокалова прскалки на врвот. Одлично за служење на претстојниот настан за Ноќта на вештерките. Совршен начин да се дружите, семејството и соработниците во духот на Ноќта на вештерките.

За стоката

Слична стока во категоријата