.

.

Маг Усна на ворден 2.5

Маг Усна на ворден 2.5

DEN 1.00

Износот
Това е достапна

Нов додаток на семејството На Усни Маг. Екстра длабоко Нуркање Штракаат/УВ Перде, Пастрмка, Челик, Лосос Приклучок. 2.5 Маг Усна нурка до осум метри. Достапно во 20 бои. Маг Усна на ворден 2.5 : Дополнително длабоко нуркање. Лосос, Челик, Пастрмка и приклучок за Перде. Штрајк производство. Прескокнете ја акцијата. Нурка до 20'. Идеален во брзина на вода до 4 милји на час. Длабочината на нуркање зависи од моменталната брзина, дијаметарот на линијата и количината на испуштање. Наместен со кука за стомак со број 4 високи тонови и кука со опашка број 5.

За стоката

Слична стока во категоријата