.

.

Wrcnote Мажи Споени Екипажот Вратот Дуксер Редовно Се Вклопуваат Fall Боја Блок Дуксери Бејзбол Пуловер Каки 5XL

Wrcnote Мажи Споени Екипажот Вратот Дуксер Редовно Се Вклопуваат Fall Боја Блок Дуксери Бејзбол Пуловер Каки 5XL

DEN 575.84

Износот
Това е достапна

Опис : Пол : Мажи Маж, Маж, Господин Стил : Машки Дуксер, Пуловер Со Долги Ракави, Дуксери На Вратот На Екипажот Тип На Дуксер : Споенбој : Каки, Сива Сина, Бела, Црна, (По Избор)Големина : Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекснеклин : должина на екипажот : Должина На Колковите Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : umn Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Машкиот пуловер изработен од еластична и мека лесна ткаенина,е врвен дуксер прави да се чувствувате добро за кожата.2. Модни есенски дуксери за мажи кои имаат споен блок во боја, пуловер, врат на екипажот.3. Машкиот врв со долги ракави дизајниран со секојдневен стил, лесен за носење со фармерки или џогери за пријатен трендовски изглед.4. Дружете се во удобност и стил,есенските облеки погодни за секојдневниот живот, домот,работата,состанокот,клубот,дружењето,трчањето и повеќе прилики.5. Модни споени дуксери со пуловер/ секојдневна облека за мажи/врвови за пуловер на вратот на екипажот.Содржина на пакетот : 1 Х Машки Дуксер (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Машки Блок Во Боја Секојдневни Врвови, Дуксери со Пуловер Со Туника со Долги Ракави. Материјал-95%Полиестер, 5%Спандекс. Машкиот Пуловер Изработен од Растеглива и Мека Лесна Ткаенина, Е Удобен Дуксер Што Прави Да се Чувствувате Добро за Кожата. Дизајн-Секојдневни Дуксери, Споени Кошули Со Долги Ракави, Дуксери, Пуловер, Дуксери На Вратот На Екипажот, Опуштено Вклопување. Овие Обични Врвови Одат Совршено За Пролет, Aut и Зима. Повод-Погоден За Секојдневно, Трчање, Забава, Работа, Џогер, Состанок, Училиште, Спорт, Одмор или Секојдневно Секојдневно Носење, Тоа е Одлична Идеја За Подарок За Божиќ, За Празници. Натпревар-Пар Со Фармерки и Чевли За Лесен Ансамбл, или Со Долги Панталони и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

За стоката

Слична стока во категоријата