.

.

Ли - Светски Машки Дуксери Пуловер Машки Le И Зима Улица Слободно Време Патување На Отворено Мажи Лесни Дуксери Пуловер

Ли - Светски Машки Дуксери Пуловер Машки Le И Зима Улица Слободно Време Патување На Отворено Мажи Лесни Дуксери Пуловер

DEN 319.36

Износот
Това е достапна

Машки Дуксери Пуловер Машки Street И Зима Улица Слободно Време Патување На Отворено Мажи Лесни Дуксери Пуловерсезона : Зима и Fall. Пол : Мажи. Прилика : Дневно, Бизнис, Свадба, Забава. Тип На Шема : Печатење. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Долг ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 врвен Материјал : мешавина Од Памук+Полиестер помага во намалување на пилингот и собирањето.меко и свилено чувство, квалитетно и удобно. Ова секојдневно носење класичен дуксер со качулка со пуловер има долги ракави, џеб од кенгур, хауба за влечење и широк ребрест полите и манжетните за заклучување на топлината. Повод : Значителен за секојдневно носење; Забава; спорт; лежење; дружење; домашна облека. погоден за жени/мажи/девојчиња/момчиња/тинејџери, удобен и моден. Ве молиме прочитајте ги информациите за големината пред да нарачате. Зголемете Ја големината ако сте мускулен маж или сакате лабаво вклопување.Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете ни е-пошта. Рачно перење или ладно перење во машина.

За стоката

Слична стока во категоријата