.

.

Крај На Земјиштето Машки Руно Четвртина Патент Пуловер

Крај На Земјиштето Машки Руно Четвртина Патент Пуловер

DEN 303.68

Износот
Това е достапна

Кога последен пат сте добиле ново руно? Што велите за оној што е антистатик против пилинг и ќе се вклопи подобро од кое било четвртина патент руно што сте го имале порано?Воведување На Нашите Менс Руно Четвртина Поштенски. Ова е крајниот слој што ќе трае низ секоја сезона. На fall, фрлете го кога ќе се разбудите првото нешто за да започнете утрото во удобност. Чувајте го како активен слој кога гребете лисја косите и играте во дворот со вашето семејство. Во зима ова ќе биде тој пријатен слој со парк или подуено палто одозгора. Удобност на која можете да се потпрете дури и во најстуденото време.Кога ќе се стопи снегот, можете да ги кренете ракавите и да стигнете до фиксирање на градината. Фрлете ветробран одозгора и однесете во природа walk.In летото во тие студени ноќи горе на езерото во планините или во огнената јама ова ќе биде најдобриот слој за да ве стопли.Секоја сезона причина. Тоа е крајната понуда на Земјиштето : најдобра удобност и квалитет за годините што доаѓаат. Меко четкано тело од руно. Анти-пилула, антистатички финиш. Ажурирана конструкција на јарем. Разноврсна четвртина-патент руно. Удобно снимено вратот.

За стоката

Слична стока во категоријата