.

.

Скорпија Сол девојки Серена џебни хеланки, големини 4-16

Скорпија Сол девојки Серена џебни хеланки, големини 4-16

DEN 288.00

Износот
Това е достапна

Headебните хеланки од Серена од Шкорпија Сол го прават фитнесот забавен за вашето малечко! Со симпатична печатење на сите, со удобни странични џебови, овие хеланки сигурно ќе служат како повеќе од само активни хеланки. Бенд со високи изваја без еластичен за дополнителна удобност. Повлечете стајлинг. Опремени. Две странични џебови за дополнително складирање. 4-насочна ткаенина за истегнување со третман на влага. Печатење на сите. Мека ткаенина за дишење. Достапно во разновидни бои. 90% полиестер/10% спандекс. Машина за перење. Увезени. Активни хеланки со џебови за девојчиња од Шкорпија Сол.

За стоката

Слична стока во категоријата