.

.

Атлетски дела девојки од екипаж на екипажот, големини 4- & плус

Атлетски дела девојки од екипаж на екипажот, големини 4- & плус

DEN 2.33

Износот
Това е достапна

Најсечениот екипаж за вашата спортска девојка, џемпери на екипажот на Атлетик Работи е само засилување на кои им се потребни нејзините основи. Лесен главен удар, овој врат на екипажот е дизајниран во пријатно опуштено вклопување што ја одржува нејзината удобна цел ден. Изработена во мека ткаенина од руно, сигурно е дека ќе биде омилена сезона по сезона. Материјал : тело : 53% памук/47% рециклиран полиестер; Ребреста трим : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : измислица на мека руно. Комплетна џемпер на екипажот за девојчиња од атлетски дела.

За стоката

Слична стока во категоријата