.

.

Еден Месец Бебе Момче Облека Момчиња Облека Месеци Спиење Поштенски Печатени Бебе Облека Ромпер Облека Девојки Пижами Игра Ромпер Памук Момчиња Пред Едно Парче Ко

Еден Месец Бебе Момче Облека Момчиња Облека Месеци Спиење Поштенски Печатени Бебе Облека Ромпер Облека Девојки Пижами Игра Ромпер

DEN 243.04

Износот
Това е достапна

1. Цртан филм качулка ромпер, мека и дише, направи вашето бебе мода и симпатична 2. ДИЗАЈН : дизајн на уво од Цртан филм зајак, патент за тело за лесно полетување; кратко турнете го вашето бебе топло. 1 КОМПЈУТЕР Ромперфутед Ромпер Бебе Момче Мали Момчиња Шорцеви кошули 9 месеци Бебе Момче Облека 4 Дете Момчиња Облека Ромпер 12 18 Месец Момче Бебе Наметка табела : . Големина : 66 Препорачана Возраст : 3-6 Месеци Биста : 52см/20.47" Должина : 56см/22.05" Ракави : 23см/9.06"Големина : 73 Препорачана Возраст : 6-9 Месеци Биста : 54см/21.26" Должина : 61см/24.02" Ракави : 26см/10.24"Големина : 80 Препорачана Возраст : 9-12 Месеци Биста : 56см/22.05" Должина : 66см/25.98" ракави : 29см/11.42"големина : 90 Препорачана Возраст : 12-18 месеци биста : 58см/22.83" Должина : 71см/27.95" ракави : 32см/12.60"големина : 100 препорачана возраст : 2-3 години биста : 60см/23.62" Должина : 76см/29.92" Ракави : 35см/13.78" 1 компјутер ромпер. 1. Цртан Филм Качулка Ромпер, Мека И Дише, Направи Вашето Бебе Мода И Симпатична 2. ДИЗАЈН : Дизајн На Уво Од Цртан Филм Зајак, Патент За Тело За Лесно Полетување; Кратко Турнете Го Вашето Бебе Топло.

За стоката

Слична стока во категоријата