.

.

Долна облога Лилјак Ноќта На Вештерките Фенси - Фустан Костим За Дете, 18-Месеци

Долна облога Лилјак Ноќта На Вештерките Фенси - Фустан Костим За Дете, 18-Месеци

DEN 428.64

Износот
Това е достапна

Долна облека Лилјак Ноќта на Вештерките Фенси-Фустан Костим За Дете, 18-24 Месеци Обвива Лилјак Дете Ноќта На Вештерките Костим Црна кадифен вител крзно тело со виолетова на стомакот, во внатрешноста на крилјата и ушите. Црна хауба. Одговара на големини на мали деца 18м-24м.

За стоката

Слична стока во категоријата