.

.

Шусуен Модни Жени Возбудува Против Вратот Еднобојни Кратки Ракави Удобни Секојдневни Фустани за жени 2868

Шусуен Модни Жени Возбудува Против Вратот Еднобојни Кратки Ракави Удобни Секојдневни Фустани за жени 2868

DEN 462.08

Износот
Това е достапна

Модни Жени Возбудува Против Вратот Еднобојни Кратки Ракави Удобен Секојдневен Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 95% полиестер 5% спандекс користи мека И еластична ткаенина со дизајн на печатење, удобна И дише За носење ❃ Карактеристики : декорација Со долги ракави Со Кружен врат, дизајн со линија и лабаво вклопување ја покажува вашата тенка крива, овој фустан ќе направи да изгледате слатко и модно ❃ Прилики : Уникатниот фустан со маица со туника не е совршен за летно секојдневно носење, секојдневно, на плажа, забава, одмор, коктел, улична облека и така натаму information с - 2хл информации за производот : пол : должина на жените : редовен стил : секојдневен,моден Повод : секојдневно,секојдневно и миењето раце и машинското перење Се во ред пакетот Вклучува : фустан од 1 парчиња ве молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата Треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Рамо Половината Должина С 6 10 36 84,5 см/33,27" 36см/14,17" 66см/25,98" 95см/37,40" Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 84,5 см/33,27" Рамо : 36см/14,17" Половината : 66см/25,98" Должина : 95см/37.40" Големина шема : големина : с сад : 6 велика британија : 10 еу : 36 биста : 84.5 см/33.27" рамо : 36см/14.17" половината : 66см/25.98" ДОЛЖИНА : 95см/37.40"големина : м сад : 8 велика Британија : 12 еу : 38 биста : 88.5 см/34.84" рамо : 37см/14.57" Половината : 70см/27.56" должина : 96см/37.80"големина : л сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 92.5 см/36.42" Рамо : 38СМ/14.96" Половината : 74см/29.13" должина : 97см/38.19"големина : xl Сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 96,5 СМ/37,99" рамо : 39см/15,35" половината : 78см/30,71" должина : 98см/38,58"големина : ххл сад : 16 велика Британија : 20 ЕУ : 46 биста : 100,5 см/39,57" рамо : 40см/15,75" половината : 82см/32,28" должина : 99см/38.98" Стил На Миди Фустан, Елегантен, елегантен и секси. Овие секси ремени се дизајнирани да ја истакнат волшебната клучна коска и совршената крива на телото. Летниот бохо цветен принт ве прави повеќе мода. Рафл полите го прави овој фустан едноставен, но елегантен и елегантен, ви помага да ја покажете вашата уникатна шармантна. Спарете со високи потпетици, рамни чевли или сандали во пролет, лето и рана aut. Совршен за одење на плажа, убаво треперење на ветрот. Спарете со високи потпетици, рамни чевли или сандали во пролет, лето и рана aut. Совршен за одење на плажа, убаво треперење на ветрот. достапни се повеќе бои.

За стоката

Слична стока во категоријата