.

.

Маици За Мажи Секојдневен Краток Ракав Лабав Графички Принт Летни Женски од врвовите На ут Црн С-6ХЛ

Маици За Мажи Секојдневен Краток Ракав Лабав Графички Принт Летни Женски од врвовите На ут Црн С-6ХЛ

DEN 3.33

Износот
Това е достапна

Машка Мода Етнички Краток Ракав Секојдневен Печатење Хавајски Кошула Блуза Маица Карактеристики : Висок квалитет : машката маица со кратки ракави На Оваа Маица е повеќе од Само Маица. Забавна, стилска и лежерна машка маица тенок фит со Прамен врат за лето, пролет или fall Погодна : Изработена од памук 100% сосема нов, висококвалитетен и мек материјал, цврсто вклопување, оваа стилска маица прекрасна е удобна и правилно. Автентично : елегантна канцеларија, секојдневно попладне или шик забава / диско - оваа модерна Основна машка Маица е дизајнирана со прамен и има посебен стил во секое време, насекаде. Класичен, безвременски, речиси разноврсен. Информации за производот : Сезона : Лето,Пролет,Fall Пол : Мажи Прилика : Дневно,Материјал За Забава : Тип На Шема На Плојестер : Печатен Стил : Обична должина на Ткаенина : Редовна Должина На Ракавот : Декорација На Кратки Ракави : Нема Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандардно што добивате : 1 компјутер Машка маица Табела : Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 108см/42.52" Рамо : 45см/17.72" Ракав : 19см/7.48" Должина : 67см/26.38" . Големина : Л САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 112см/44.09 "Рамо : 46см/18.11 " Ракав : 20см/7.87" Должина : 69см/27.17" . Големина : XL САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 116cm/45.67 "Рамо : 47cm/18.50 " Ракав : 21cm/8.27" Должина : 71cm/27.95" . Големина : XXL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 120cm/47.24 "Рамо : 49cm/19.29 " Ракав : 22cm/8.66" Должина : 73cm/28.74" . Големина : XXXL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 124cm/48.82 "Рамо : 51cm/20.08 " Ракав : 23cm/9.06" Должина : 75cm/29.53" . Големина : XXXXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 128cm/50.39 "Рамо : 52cm/20.47 " Ракав : 24cm/9.45" Должина : 77cm/30.31" . Големина : XXXXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 135cm/53.15" Рамо : 54cm/21.26" Ракав : 26cm/10.24" Должина : 80cm/31.50" Големини : Мали (4), Средни (6), Големи (8), X-Големи (10), 2x-Големи (12), 3 X-Големи (14), 4 X-голем (16), 5Х-ГОЛЕМ (18). Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Можете да ги носите нашите машки Маици во теретана, фитнес, трчање, возење велосипед и многу повеќе спортови, но и дружење, собирање!. Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање, Fall, Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Лето и Пролет. Забелешка : Рачно или нежно перење во машина во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Се Разликува од Горенаведените Слики.

За стоката

Слична стока во категоријата