.

.

Инктастично Ограничено Издание Една Од Еден Вид Маица Со Долги Ракави

Инктастично Ограничено Издание Една Од Еден Вид Маица Со Долги Ракави

DEN 1.00

Износот
Това е достапна

Ограничено Издание 1945 Година Една Од Еден Вид Маица Со Долги Ракави, прави одличен роденденски или Божиќен подарок за секој посебен член на семејството роден во 1945 година. Inktastic Ограничено Издание 1945 Еден Од Еден Вид Возрасни Долги Ракави Маица Машки Кели Грин XXL. Совршено за таа посебна индивидуа. Забавен подарок за вашиот дедо или баба. Ограничено Издание 1945 Година Една Од Еден Вид Маица Со Долги Ракави, прави одличен роденденски или Божиќен подарок за секој посебен член на семејството роден во 1945 година. 5.0 мл., претходно намалена 100% памучна унисекс маица, Беспрекорна јака од 1х1 ребро, манжетни за ребра, скриени шевови. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. родендени возрасни раѓање година прослават забава мајка тато тетка чичко сестра брат син ќерка машка облека облека маичка.

За стоката

Слична стока во категоријата