.

.

Марк Алан женска кожна јакна од кожена кожена

Марк Алан женска кожна јакна од кожена кожена

DEN 0.33

Износот
Това е достапна

Вашата разноврсна есенска јакна е тука! Оваа поштенска јакна од Марк Алан може да се пофали со женствена фигура од кожени и faux кожа-тоа е совршена секојдневна или викенд-јакна за да го надминете вашиот изглед за есен и пошироко. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. Оваа јакна има тенденција да работи мала; Ви препорачуваме да нарачате една големина нагоре . средна тежина. Затворање на поштенски преден дел. Долги ракави. Peplum. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Женска кожна јакна со кожна јакна со пилум од Марк Алан.

За стоката

Слична стока во категоријата