.

.

Поштенски Јакна Женски Едноставен Долг Ракав Стандарден Капут За Жени Црвено

Поштенски Јакна Женски Едноставен Долг Ракав Стандарден Капут За Жени Црвено

DEN 3.33

Износот
Това е достапна

Женска Мода Обична Еднобојна Долга Ракава О-Вратот Патент Памук Џек Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење, Нов Изглед, Ново 3.Дизајнот на патент може да ве направи поубави и виталност, информации За Производот : Сезона : Винтергендер : Женски Повод : Секојдневен,Материјал : Тип На Полиестерпетер : Цврст Стил : Секојдневен,Должина : Редовен Одговара : одговара на дебелината на големината : Стандардно како да се мие : Рачно Перење Ладно,Закачување Или Сушење На Линијата што добивате : 1xwomenени палто и повеќе : џемпер со јака од шал женска џемпер загреана јакна со вклучен пакет батерии ацтеките печатење јакна дами Јакна среќен Божиќ Џемпер Голем Џемпер Ќебе Црвен Меур Палто Долман Џемпер Аниме Жан Јакна Грди Божиќ Џемпер Божиќ Одмор Камила Јакна Жени вештачко крзно Кардиган Жени Поштенски џемпер темносина јакна Жени Пуфер Палто Со крзно хауба раб јакна ЗА ЖЕНИ сив џемпер мажи освен божиќ џемпер. €УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Уникатна јакна за печатење за спарување со хеланки, слаби фармерки и каприс за работа или секојдневен Во Пролет ,umn или Зима.Ние сакаме колку е удобно 3/4 ракави/краток ракав/долг ракав/без ракави и v-вратот/екипажот вратот блуза шик ова парче е!. ●ГОЛЕМИНА : Во однос на големината, можете да се повикате на втората или третата слика од главната слика на производот, препорачуваме да нарачате една големина поголема од вообичаеното. ●ИСПОРАКА И ВРАЌАЊЕ : ние ќе ја потврдиме пратката во рок од 24 часа и ќе ја испорачаме во рок од 5-15 дена.Ако не сте задоволни со жените врвот со цвеќиња, МОЖЕТЕ ДА го вратите БЕСПЛАТНО во рок од 30 дена!. ●ПРИЛИКА : Овие слатки врвови се погодни за работа, секојдневно носење, дом, одмор, училиште, забава, плажа, одмор, канцеларија или какви било посебни прилики.

За стоката

Слична стока во категоријата