.

.

Хасбро Искрено Грди Кукли Партија На Грди Куче Полнети Кадифен Играчка, Инспириран Од Филмот Грди Кукли, Направени Специјално За Децата Да Се Отвори И Да Се Открие ?

Хасбро Искрено Грди Кукли Партија На Грди Куче Полнети Кадифен Играчка, Инспириран Од Филмот Грди Кукли, Направени Специјално

DEN 1.33

Износот
Това е достапна

Хасбро Искрено Грди Кукли Партија На Грди Куче Полнети Кадифен Играчка, Инспириран Од Филмот Грди Кукли, Направени Специјално За Децата Да Се Отвори И Да Се Открие Карактер, Небото Сино Нов производ. Доаѓа во оригинално малопродажно пакување. Кутијата може да покаже абење. Оваа грда Кукла кадифен играчка За Кучиња е зашиена заедно со стилот, оживувајќи го омиленото забавно животно на децата на силен начин! Првиот лик Од Грда Кукла е создаден како лавра во љубовно писмо. Инспирирана од овој симпатичен почеток, оваа Грда Кучешка кадифена кукла држи плик со шарена налепница внатре. Децата можат да го стават својот страшно грд печат на светот во форма на грда налепница За Кучиња. И да не заборавиме на гушкањето..сите гушкања! Постојат Поискрено грди кукли полнети играчки за собирање, така што децата можат да ги умножат своите гушкања со Клин, Леден Лилјак, Послужавник и многу повеќе.Вклучува плишана кукла, плик и налепница.Скала за слика : Плик од 8 инчи направен специјално за отворање на децата откријте налепница инспирирана од карактер во внатрешноста 4+ Вклучува кадифен кукла, плик и налепница. Нов производ. Доаѓа во оригинално малопродажно пакување. Кутијата може да покаже абење. Слика скала : 8 инчи. Плик направен специјално за отворање на децата. Откријте налепница инспирирана од карактер внатре. Возраст 4+.

За стоката

Слична стока во категоријата