.

.

8 Смоки Мечка Кадифен

8 Смоки Мечка Кадифен

DEN 2.33

Износот
Това е достапна

Шумските пожари предизвикуваат милиони долари штета заедно со повреда на животните и луѓето кои се на нивниот пат. Помогнете да бидете дел од решението со тоа што ќе го извадите зборот. "Само Вие Можете Да Ги Спречите Пожарите! "Карактеристиказа да се помогне во поттикнување на кампањата за едукација за тоа како активно да се намалат шумските пожари и грижата за животната средина.8 во. Чадена Мечка Плишаниспецификации Тежина : 0.12 фунти-ШКУ : LBMT44627 Помогне во спречување на шумски пожари. Со секое купување Чадена Мечка дел оди за едукација на децата за шумски пожари. Секоја единица има QR код. Кога се скенира, детето го носи на едукативна страница за да дознае повеќе за спречување на шумски пожари. Колекционерски.

За стоката

Слична стока во категоријата