.

.

Примарно Злато Карат Двобојни Извртени Фенси Пост Обетки

Примарно Злато Карат Двобојни Извртени Фенси Пост Обетки

DEN 3359.84

Износот
Това е достапна

Стилски и модерен, овие фенси обетки ќе бидат идеален додаток за секоја посебна пригода или секојдневно носење. Изработени од 14 каратно жолто и бело злато, овие раскошни обетки нудат траен изглед. Обезбедени со затворачи за објавување и туркање назад, овие фасцинантни обетки даваат модерен шмек на секоја облека.Метална Тежина : 2,36 Грама Тип на накит : Тип На Фино Обетка : Извртени Фенси Обетки За Обесување Пол : женско затворање : Пост И Туркање Метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Жолто И Бело Злато Димензии : 27,5 мм х 4млево и Десно вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци. Земја На Потекло : Италија 14к Жолто И Бело Злато, Пост & Притисни Назад, Извртени, Фенси.

За стоката

Слична стока во категоријата