.

.

14к Бело Злато Прстен Бенд Ангажман Полу Планината Круг Центар Камен Монтажа Дијамант, Лабораторија Расте, Големина 7

14к Бело Злато Прстен Бенд Ангажман Полу Планината Круг Центар Камен Монтажа Дијамант, Лабораторија Расте, Големина 7

DEN 14236.80

Износот
Това е достапна

14kw Вистински Потекло Лабораторија Расте Дијамант VS/SI, D E F, S/M Тркалезна Halo eng. Прстен. Материјал : Примарна Чистота : 14к|Камен Тип_1 : Централен Камен Монтажа(и)|Камен Тип_2 : Дијамант, Лабораторија Одгледувана|Камен Тип_3 : Дијамант, Лабораторија Одгледувана|Камен Тип_4 : Дијамант, Лабораторија Одгледувана|Камен Количина_1 : 1|Камен Количина_2 : 14|Камен Количина_3 : 2|Камен Количина_4 : 14|Позлата : Родиум|Бенд Ширина : 2 мм|Камен тежина_1 : 1 кт|КАМЕН ТЕЖИНА_2 : 0.012 Кт|камен тежина_3 : 0.012 Кт|Камен Тежина_4 : 0.01 Кт|Камен Јасност_2 : Наспроти 2/Си1 (Наспроти)|Камен Јасност_3 : Наспроти 2/Си1 (Наспроти)|Камен Јасност_4 : Наспроти 2/Си1 (Наспроти)|Големина (Минимум) : 6|Големина (Максимум) : 8|големина Зголемување на прилагодувањето : 0,25|карактеристика : Цврста|Висина На Главата : 8 Мм|материјал : примарно : Злато|Комплетност : Полу Монтирање (Централните Камења Не Се Вклучени)|Големо : Да|Камен Форма_1 : Круг|Камен Форма_2 : Круг|Камен Форма_3 : Круг|Камен Форма_4 : Круг|Камен Големина_1 : 6,5 Мм|Камен Големина_2 : 1,4 Мм|Камен Големина_3 : 1,4 Мм|големина на камен_4 : 1,3 Мм|Дебелина : >1,5 мм|Гравирање : Не Се Препорачува|Пакување : Кутија За Подароци|Тип На Производ : Накит|Тип На Накит : Прстени|Продадени По Единица : Секој|Тип На Глава : Круг (4 Круг)|Материјал : Примарна Боја : Бел|Тип На Прстен : Ангажман|Прстен Горната Должина : 10 Мм|Прстен Горната Ширина : 10 Мм|Метод На Создавање Камен_2 : лабораторија Одгледувана|создавање камен метод_3 : лабораторија Одгледувана|МЕТОД НА СОЗДАВАЊЕ КАМЕН_4 : Лабораторија Одгледувана|одделение За Боја На Камен_2 : Д - Е - Ф|Одделение За Боја На Камен_3 : Д-Е-Ф|Одделение За Боја На Камен_4 : Д-Е-Ф Висококвалитетен Накит И Услуга. 30-Дневна Гаранција За Враќање На Парите. Ставка Во Кутија За Подароци. Бесплатен превозот во НАС. Мода Фенси Прстен.

За стоката

Слична стока во категоријата