.

.

Плови Мали Деца Мали Деца Обични Чевли-Црна Големина: 8

Плови Мали Деца Мали Деца Обични Чевли-Црна Големина: 8

DEN 367.84

Износот
Това е достапна

Плови Мали Деца Мали Деца Секојдневни Чевли, Идеален избор за облеката на вашето дете со својот минималистички стил. одржувајќи ги овие удари безбедни на мали нозе Овие патики ќе траат преку абење. Неговото затворање со кука и јамка ги обезбедува стапалата на вашето дете за секаков вид активност, семејни излегувања, играње со пријателите и многу повеќе!. Меки и Удобни овие патики ќе го одржат вашето мало дете убаво и удобно цел ден. Лесните Патики за Носење се ветре за облекување. Дизајнот на куката и јамката е доволно лесен за малите деца сами да го облечат. Оваа Висококвалитетна обувка прави одличен роденденски или празничен подарок. Едноставно место чиста; Ве Молиме Наведете Ги Варијациите За Сите Достапни Големини И Бои!. Назад На Училиште! Овие Чевли се одлични За Секаков вид училишна средина Издржливи : Тие ќе Траат преку абење. Стилски : Разноврсен стил кој одговара на многу тимови и прилики. Висококвалитетните обувки од Кокомелон прават одличен роденденски или празничен подарок. Лесно Носење : Благодарение на нивниот неверојатно удобен дизајн оваа обувка е ветре за облекување. Безбедно : Обезбедува вистинска количина на заштита и поддршка.

За стоката

Слична стока во категоријата