.

.

Беверли Хилс Поло Клуб Мали Момчиња Обични Чизми-Навибраун, 5

Беверли Хилс Поло Клуб Мали Момчиња Обични Чизми-Навибраун, 5

DEN 0.33

Износот
Това е достапна

Беверли Хилс Поло Клуб Мали Момчиња Обични Чизми, Ниско заздравување со не-лизгање, вештачки ѓон, амортизирана влошка и мека ткаенина, ги прават овие чизми задоволство за носење. Издржлив ѓон совршен за секакви прилики на отворено и секојдневни излегувања, чувајте го стилот на вашето дете недопрен и неговите мали стапала безбедни со овој единствен дизајн. Удобно : Неговиот висококвалитетен материјал ги прави да останат удобни цел ден. Стилски : Разноврсен стил кој одговара на многу тимови и прилики. Издржлив : ѓонот ќе трае со месеци на абење и многу повеќе!. Безбедно : Обезбедува вистинска количина на заштита и поддршка. Висококвалитетно : Направено имајќи го предвид искуството на корисникот.

За стоката

Слична стока во категоријата