.

.

WarLock Плочки: Зандана Плочка III-Агли - Маса RPG Додаток

WarLock Плочки: Зандана Плочка III-Агли - Маса RPG Додаток

DEN 319.84

Износот
Това е достапна

Воени плочки : Агли, Се што ви треба за авантуристички сценарија со повеќе соби! Вашите играчи ќе се запрашаат што има зад аголот со Плочките Од Зандана ОД Ворлок III-Проширување На Аглите! Сега можете да креирате уште посложени конфигурации кога ќе ги додадете овие во вашата колекција На Плочки Од War Lock. Истражете го Лавиринтот На Минотаурот или навивајте низ најдлабоките зандани. Дијагоналите, аглите и острите свиоци се лесни и сигурно ќе поставите незаборавна сцена за вашата игра! Подгответе се да ја зашеметите вашата публика следниот пат кога ќе им ја откриете нивната зандана. Овие плочки се направени со ист квалитет што го очекувавме од Воените Плочки! Изградете соба однапред и одржувајте ја играта течна и забавна! Создадете дијагонални ходници и повеќе за да ги промените вашите сцени. Аголни плочки специјално дизајнирани за работа со други плочки!. Совршен за прилагодување на вашите зандани. Користете ги капачињата на работ за завршен раб на сите ваши плочки!. Комбинирајте со Зандана Плочки III-Криви експанзија за уште повеќе пресврти и се врти!.

За стоката

Слична стока во категоријата