.

.

Црвена Приколка За Качување Кука За Влечење За Рк Автомобил Аксијален Сц Д Робот

Црвена Приколка За Качување Кука За Влечење За Рк Автомобил Аксијален Сц Д Робот

DEN 175.84

Износот
Това е достапна

Карактеристики : *сосема нов и висок квалитет*Лесен за инсталирање и издржлив*брава за кука за качување*Изработена од висококвалитетен метал*Костум за 1/10 D90 Аксијален SCX10 RC Автомобили За Качување Спецификации : *Материјал : Метал*Боја : Црвена, Црна*Големина : 22mm (Приближно) * Тежина : 15g (Приближно)Содржина На Пакетот : 1 Pair Кука За Приколка За Качување : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците * Лесен за инсталирање и издржлив. *Качување приколка кука тока. * Изработени од висококвалитетен метал . *Одговараат за 1/10 D90 Аксијален SCX10 RC Качување Автомобил. *Материјал : Метал.

За стоката

Слична стока во категоријата