.

.

Кошули Со Патент Со Долги Ракави За Жени Ретро Печатење Графички Маици Блузи Обични Врвови Пуловер

Кошули Со Патент Со Долги Ракави За Жени Ретро Печатење Графички Маици Блузи Обични Врвови Пуловер

DEN 143.84

Износот
Това е достапна

Големина : С Биста : 110см/43.31" Рамо : 60см/23.62" Ракав : 62см/24.41" Должина : 70см/27.56"Големина : М Биста : 116см/45.67" Рамо : 61см/24.02" Ракав : 63см/24.80" Должина : 72см/28.35"Големина : Л Биста : 122см/8.03" рамо : 62см/24.41" ракав : 64см/25.20" должина : 74см/29.13"големина : xl биста : 128см/50.39" рамо : 63см/24.80" ракав : 65см/25.59" должина : 76см/29.92"големина : ххл биста : 134см/52.76" рамо : 65см/25.59" ракав : 66см/25.98" должина : 78см/30.71"големина : хххл Биста : 142см/55.91" рамо : 67см/26.38" ракав : 67см/26.38" должина : 80см/31.50"тип на шема : Прилики за печатење : совршен за секојдневно/ работа/ датум/ Патување/ дома/ одмор/ шопинг/ улица/ забава/ Излегување. Задолжителен Предмет За Пролетна И Летна Гардероба.Дебелина : Стандардни карактеристики : Уникатно Печатење, Маици Со Лабаво Вклопување, Елегантен и Симпатичен Материјал : Кошулата е исклучително мека, еластична и пријателска за кожата, не проѕирна, нудејќи максимална удобност во текот на целиот ден.Материјал : Полиестер, Спандексокација : Обичен Пол : женскипроизвод метод за перење информации : Рачно перење во ладна вода, закачување или сушење женска лабава долга должина одговара на секој тип на тело, што ви овозможува да бидете удобни, стилски и да се чувствувате сигурни.Стил : секојдневна Должина : Редовношто Ќе добиете : 1 Х Женски Врв ве одржува топло и удобно во студените ноќи додека кампувате, уживате во концерти на отворено, лежите низ куќата, читате книга,гледате ТЕЛЕВИЗИЈА, на компјутер,на спортски настани, по натпреварот, однесете го каде сакате. Удобен Реверзибилен Преголем Дуксер : Еднослоен меки шерпа, удобен џиновски дуксер за да останете топли од глава до пети. Одличен Подарок за сопругата сопруг девојка деца, Совршен За Божиќ, Роденден, Денот на Благодарноста, Денот на Мајката, денот на Таткото.

За стоката

Слична стока во категоријата