.

.

Женски Цврст Елек Со Кружен Врат Со Лабава Шифон Лилјак Со Кратки Ракави Течен Шал Двослојна Туника Врвна Блуза

Женски Цврст Елек Со Кружен Врат Со Лабава Шифон Лилјак Со Кратки Ракави Течен Шал Двослојна Туника Врвна Блуза

DEN 225.12

Износот
Това е достапна

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 88см/34.65" Рамо : 37см/14.57" Ракав : 34см/13.39" Должина : 66см/25.98" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 93см/36.61" Рамо : 38.2 см/15.04" Ракав : 34.6 см/13.62" ДОЛЖИНА : 67СМ/26.38" големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 98см/38.58" рамо : 39.2 См/15.43" ракав : 35.2 СМ/13.86" ДОЛЖИНА : 68см/26.77" големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 103см/40.55" рамо : 40,2 СМ/15,83" ракав : 35,8 см/14,09" должина : 69см/27,17" големина : ххл сад : 12 велика Британија : 16 еу : 42 биста : 108СМ/42,52" РАМО : 41,2 см/16,22" ракав : 36,4 см/14,33" должина : 70см/27,56" жени ЦВРСТ ЕЛЕК со кружен врат СО ЛАБАВА Шифонска Палка со Кратки ракави што тече шал со двослојна туника врвна блуза карактеристики : * стилски дизајн : Двослоен Дизајн/растеглив,подлогата е растеглива, но не е премногу затегната, а пончо делот Е Многу ЛАСКАВ, ШТО го КРИЕ СТОМАКОТ додека сеуште обезбедува убава силуета. * Уникатен стил : женскиот врв од шифон е навистина удобен дел, течен и лесен материјал што ги покрива рацете, во оваа област, ткаенината е малку транспарентна, што создава многу женствен изглед.Краток Ракав* Внатрешен материјал : Полиестер; надворешен материјал : Шифон . Лесен, мек, удобен и дише за носење. * Женски блузи и блузи облечени - совршени со шорцеви, слаби фармерки, чизми и хеланки за шик изглед. Одлично за пролет, лето и aut. * Повод : шифонската блуза е погодна за секојдневни, празнични, плажи, секојдневно носење, свадба, коктел, вечерна забава или свечени настани и специјални прилики. Стилот овозможува да биде или малку формален за вечерна облека или пообичен за дневна/улична облека. Информации за производот : Сезона : Лето Пол : Жени Повод : Обичен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Секојдневна Должина : Редовно Вклопување : одговара на Женскиот Кружен Врат. Цврст Елек. Со Лабава. Шифон Лилјак. Шал Што Тече Со Кратки Ракави Двојно.

За стоката

Слична стока во категоријата