.

.

Женско Лето Секси Цевка Врвот Надвор Рамо Без Ракави Врвови Без Прерамки Плажа Елек Бандо Кошула Без Грб Секси Блузи

Женско Лето Секси Цевка Врвот Надвор Рамо Без Ракави Врвови Без Прерамки Плажа Елек Бандо Кошула Без Грб Секси Блузи

DEN 3.33

Износот
Това е достапна

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 72-92см/28,35-36,22" Должина : 54см/21,26"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 78-98см/30,71-38,58" Должина : 56см/22,05"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 84-104см/33.07-40.94" должина : 58см/22.83"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 90-110СМ/35.43-43.31" должина : 60см/23.62"големина : xxl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 БИСТА : 96-116СМ/37.80-45.67" должина : 62см/24.41"Стил : секојдневен,моден ве молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, испратете порака до us.It толку лесно е да го спарите со фармерки, шорцеви или џегинг за стилски изглед оваа сезона!Погоден за лето, слободно време,патување, секојдневен живот, забава, клуб каде Било Женска Мода Обични Врвови Без Ракави : Женска Пригода : Дневна Летна Маица Без Ракави За Женска Дебелина : Стандардно како да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија : одговара на големината на сезоната : Aut/Пролет/Зима/Лето што добивате : 1xwomenени Врвови95% Полиестер,5% дизајнот без прерамки од спандекс е многу секси И привлечен,а ткаенината во стилот Е Многу Солф,Така Што Ќе Паднете Многу Удобно Кога Ќе Ја Носите. Дизајнот без Прерамки и тенок струк е многу секси,и многу е лесно да се совпадне со друга ткаенина,можете да одговарате на панталони и приклучок за да го прилагодите времето или приликата, тоа ќе се претвори во нов стил.и ќе го привлечете вниманието на сите. стилот поблагороден изглед, ќе бидете само еден во морето на лица кога ќе го носите, Летото брзо се приближува, Не пропуштајте го!.

За стоката

Слична стока во категоријата